Skip links

Disiplin?
Bizim işimiz.

İletişime Geç

01

Bilgi Toplama

Her şeyden evvel, olabilecek en ayrıntılı şekilde bizlerden ne beklediğinizi anlamaya çalışıyoruz. Düşünülenin aksine, projeyi gerçekleştirmekten ziyade, anlamak daha önemlidir. Zira anlaşılmış bir proje, müşteriye varmadan evvel eksiklerini belli eder.

02

Planlama

Tıpkı bir şehri planlar gibi, projenizi de planlıyoruz. Neyi nerede sunacağımız, hangi formatta, ne kadar sunacağımız her şey kadar önemli. Böylece kullanıcılar projenize girdiklerinde, bir beyne girmiş gibi, mantıkla hareket ettiklerinde, sizin istediğiniz sonuca ulaşabileceklerdir.

03

Tasarlama

Bir camiden simsiyah olmasını, bir bottan narin olmasını bekleyemeyiz. Her şeyin bir algısı ve bu algıya uygun görüntüsü olmalı. Fakat bu demek değil ki her hareketimizde sınırlıyız. Hayır, yaratıcı tasarımlar, algıyı değiştirebilirler. Sizler için en doğru tasarımı bu aşamada ortaya koymaya çalışıyoruz.

04

İçeriğin Derlenmesi

Tüm içeriğin belli olması, bir projeyi oluştururken bizler için oldukça fayda sağlar. Bu sayede baştan sona nasıl bir şey sunacağımızı, nasıl bir anlam taşımamız gerektiğini, kullanıcıyı nereye götürmemiz gerektiğini anlar ve ona göre kod yazar, fonksiyonlar üretiriz. İçerik tasarımı ve fonksiyonları belirleyecek şeydir.

05

Kodlama

İçerik ve tasarım ortaya konduktan sonra, geriye sadece gerçekleştirmek kalır. Bu aşamada projenin ihtiyaç duyduğu tüm özellikler/fonksiyonlar kodlanır ve yemek yavaştan pişmeye başlar. Güvenlik, arama motoru optimizasyonu, hız, tüm cihazlara uyumlu kodlama bu aşamada profesyonelce gerçekleştirilir.

06

Test

Projemiz hazır, sıra test aşamasında. Bu evrede, yaptığımız her şey müşteri ile birlikte test edilir. Bir eksik veya hata varsa ayrıntılı olarak not alınır ve yazılımcılarımıza iletilir. Test aşamasının sonu yoktur. Biz kendimize güveniyoruz. Fakat, herhangi bir teknik sorun oluşması durumunda üstümüze düşen sorumluluktan asla kaçmıyoruz.

Her bakan göremez ama her gören mutlaka bakıyordur.
Ayı ilk keşfeden biziz

Hadi sen de bizi keşfetmek için iletişime geç

İletişim
Haberler, kampanyaları kaçırmak istemeyebilirsiniz :)
Bültenimiz Size Göre!

Ekibimizle tanışmak ister misiniz?
Sizler için kaleme aldığımız bilgilerden istifade etmek isterseniz blogumuzu okuyabilirsiniz.

Ekibimiz