Skip links

İşinizi, fikrinizi büyütmek için

çözümler üretiyoruz.

Felsefe

Bir web sitesinin bir fikir, proje ya da işletme için ne ifade edebileceğini ve nelere ihtiyaç duyduğunu iyi biliyoruz. Taşıdığınız anlamı projeye yansıtmayı esas amaç belliyoruz. Anlamlı bir altyapı hazırlamaya fazlaca özen gösteriyoruz.

Teknik

Güvenliğin, hızın, mobil uyumluluğun, SEO’nun önemini biliyor ve her soruna uygun kalıcı çözümler üretiyoruz. Yönetim arayüzünü işlevsel, kullanıcı arayüzünü etkili hazırlıyor ve tüm işinizi tecrübeli ellere emanet ediyor, işimizin arkasında duruyoruz.

İstikrar

Projelerinizi bitirip devreden çıkmıyoruz. Aldığınız hizmete uygun olarak, düzenli olarak bakımınızı yapıyor ve sizlere fonksiyonel çözümler üreterek destek sağlıyoruz. Arkanızda her zaman bir ekibin var olduğunu hissettiriyoruz.

Güvenlik

10 yıllık tecrübemizle sisteminizdeki zararlı kodları tespit ediyor ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Yalnızca şüphe ediyorsanız, WordPress’i avucunun içi gibi bilen ekibimizle profesyonel bir tarama gerçekleştiriyor ve size en uygun güvenlik duvarını ellerimizle inşa ediyoruz.

Hız

Günümüz kullanıcıları beklemeyi gerçekten sevmiyorlar. Tecrübesiz yazılımcılar ise ister istemez ağır siteler yapıyorlar ve site sahipleri çok zor anlar yaşıyorlar. Profesyonel ekibimizle, web sitenizi olabilecek en uygun şekilde hızlandırıyor ve sizlere eğitim veriyoruz.

Tasarım

Tasarım her şey. Hiçbirimiz hiç bizi yansıtmayan bir evde oturmak istemeyiz. Kullanıcılarımız da aynı şeyi düşünüyor. Sizler için, istekleriniz ve fikirsel altyapınız doğrultusunda size en uygun tasarımı hazırlayarak sitenize yeni bir soluk katıyor, motivasyon sağlıyoruz.

Web Sitesi

Hiç kimse çok güzel bir pastanın çok kötü sunulacağını düşünmez. Bizler de sizin ifade etmeye çalıştığınız şeyi çok iyi anlamaya çalışarak, onu kullanıcıların anlayabileceği, hissedebileceği şekilde tasarlıyoruz. Bunu yaparken hıza, SEO’ya, güvenliğe de hak ettiği dikkati veriyoruz.

Logo

Her ne inşa ederseniz edin, bir marka olmayı düşünüyorsanız, neredeyse her zaman logonuzla akılda kalırsınız. Logo yapmak ise günümüzde çok garip bir süreç. Size bu hizmeti verebilecek yüzlerce, binlerce kişi/kurum varken size uygun olan logoyu verebilecek çok az firma var. Biz, ikinci tarafta olmaya çalışıyoruz.

Kartvizit & Broşür

Bilirsiniz, broşürlerin kaderi çöpe atılmaktır. Bizler bu durumu “müşterileriniz olarak” pek sevmiyoruz ve “tasarımcılarınız olarak” buna çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bir broşürü göz alıcılıkla mesajın aktarılmasını denk tutarak hazırlıyor ve bir tabloya bakar gibi akılda kalıcılığını arttırmaya çalışıyoruz.

Doğru Hedef Kitle

Her şeyin bir alıcısı vardır. Haliyle her hesap bol takipçili olabilir. Hesabınızda yeterince takipçi yoksa, ya hesabınızı yeni açmışsınızdır ya da yanlış bir yol izliyorsunuzdur. Alanında uzman arkadaşlarımızla sizin için en doğru kitleye ulaşma yollarını araştırıyor ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Böylece organik bir kitleye sahip oluyorsunuz.

Doğru İçerik

İçerik ne olursa olsun önemlidir. İçeriğiniz kaliteli, ilgi çekici olmalıdır ve doğru sırayla paylaşılmalıdır. Her şeyden önce, doğru şekilde hazırlanmalıdır. Hitap ettiğiniz kitleyi analiz ediyor ve sizin için en uygun çözümleri üretiyoruz. İster eğitim veriyor, isterseniz sosyal medya yönetiminizi üstleniyoruz.

Doğru Zamanlama

Hitap ettiğiniz kitlenin davranışları önemlidir. Örneğin memurlara iş saatleri içinde ulaşmanız pek mümkün değildir. Sporcular ise akşam saatlerinde genelde sporla meşgul olduklarından sosyal medyaya pek bakmazlar. Tüm büyük firmalar bu küçük ayrıntılar için milyonlar harcamaktadır. Sizler için en doğru araştırmayı yapmaya çalışıyoruz.

Doğru Dil Kullanımı

Kötü bir Türkçe ile hiçbir zaman kaliteli içerik üretemez ve hayal ettiğiniz seviyeye ulaşamazsınız. İnanması güç olabilir ama dil kurallarını bilen bir içerik yazarı bulmak gerçekten zor. Ek iş olarak görülmesi nedeniyle çoğu insan özensiz iş yapmakta. Bizler, dil mezunu yazarlarımızla sizi mutlu etmeye çalışıyoruz.

SEO Uyumluluğu

SEO bir yapboz gibidir. Bazı basit hatalar tüm emeğinizi çöp edebilir ve aynı şekilde çok küçük dokunuşlarla zirveye oynayabilirsiniz. Bunun için en önemli şey “takip”. Evet, Google’ın, Bing’in isteklerini en doğru şekilde anlayan, dil zekası yüksek ve grameri bilen yazarlarımız, kahvelerini içerken yazılarınızı yazmaktan mutluluk duyarlar. :)

Kitleyi Tanıma

Hitap ettiğiniz kitlenin neye nasıl ulaşmaya çalıştığını bilmek çok önemli. Bu da hummalı bir araştırma demek. E biz de boşa çalışmıyoruz :) Araştırmayı kahvaltı yapmak gibi alışkanlık edinmiş yazarlarımız, sizler için hedef kitlenizi analiz ediyor ve en uygun dili oluşturmaya çalışıyor. Böylece içerikleriniz çok daha kolay yükseliyor. :)

Doğru Tasarım

Reklam zor iş. Reklamda alanınız çok dardır ve her şeyi hızlıca ifade edebilmeniz gerekir. Zira insanlar genelde reklamları sevmezler ve hiçbir zaman reklam araştırmazlar. Bu da pazarlama bilgisi denen şeyi doğuran asıl etken. Bizler, kısıtlı zamanınızı ve alanınızı en doğru şekilde kullanmanız için yaratıcı görseller tasarlıyoruz.

Doğru Hedef Kitle

Hedef kitle her zaman çok önemli. Fakat AdWords’te çok daha önemli. Çünkü tasarımdan ziyade reklama ayrıca para veriyorsunuz :) Kitleyi tanımak demek, ona nasıl ulaşılacağını bilmek demek. Ekibimiz ise sizler için en uygun kitleyi ve ona ulaşma yollarını araştırıyor ve paranızı daha kontrollü harcamanızı sağlamaya çalışıyor.

Planlama

3 tane 30 liralık ayakkabı almak yerine 1 tane 90 liralık ayakkabı almak çoğu zaman daha karlı görünür. Biz de bu görüşteyiz. Fakat, bazen işler değişebiliyor. Belki sizin ihtiyacınız olan 3 tane 30 liralık ayakkabıdır. Zira kullanım amacınıza göre böylece 3 farklı ayakkabınız olabilir. Bu, doğru analiz ve araştırma gerektirir. Ekibimiz her zamanki gibi hazır :)

Teklif Al

Tüm sorularınızı cevaplamak, sizlere yardımcı olmak istiyoruz.