Skip links

geliştiriyoruz

<?php

Dijital kimliğiniz geyiklere emanet!

Karageyik., çözüm üretmeye odaklı, genç, dinamik bir yazılım ajansıdır. Kaçkar eteklerinde kurulmuştur ve gücünü dağlardan almaktadır.

Her şeyden parça parça yapmak yerine, üstümüze düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Web siteleriniz için doğru, yaratıcı adres biziz! Sosyal medya hesaplarınızı bize emanet edebilir, fikirlerinizi geliştirmek ve dijitale dökmek için bizden yardım alabilirsiniz!

Bizim için çok önemli iki şey var; ilki, müşterilerimizin “tüm” isteklerinin kusursuzca gerçekleşmiş olması, ikincisi ise, verdiğimiz hizmetin modern dünyanın ihtiyaçlarını karşılıyor olmasıdır. Yaratıcı fikirlerimizi müşterilerimize sunar ve onları kusursuzca anlamak için her gün kendimizi geliştirerek çaba gösteririz.

http://karageyik.com/
Hakkımızda

Karageyik. neler yapar?

Her şeyi elbette yapamıyoruz. Ama yapabildiğimi şeyler konusunda gerçekten iddialıyız.

Web Tasarım & Yazılım

Optimizasyon

Sosyal Medya Uzmanlığı

Tasarım

İçerik Editörlüğü

AdWordsDesteği

Hizmetlerimiz
Kimlere hizmet veriyoruz?

Karageyik. tüketimden çok değer üretmeyi amaçlar.

Çalışma Metodumuz

Firmanızın internette güzel bir yeri mi olsun istiyorsunuz? Her türlü teknik sorununuzda arkanızda bir güç olmasını mı istiyorsunuz? İçinizdeki o gelişme ve kalite arzusunu gerçekten hissediyoruz. Karageyik. tecrübeli kadrosuyla arkanızdaki güvenli kapı olmak için her gün kendini geliştirmektedir.

Öğrenci misiniz yoksa bir dernek yöneticisi mi? Fikirlerinize, amaçlarınıza uygun modern bir tasarımla içeriğinizi daha çekici kılmak mı istiyorsunuz? Karageyik. fikirlerinizi olgunlaştırmak ve fonksiyonel imkanlar hazırlamak için daima motivasyon sahibidir.

Ferşat Özçelik
habib okumus
Hatice Karabulut
cihad mercan
Bizimle tanışın!

Karageyik. müşteri değil dost, referans kazanmak ister.

Bizler rahatça selam verebileceğimiz bir dünya yaratmak istiyoruz. Sizler ne kadar memnunsanız, biz de o kadar memnunuz. O yüzden, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Ekibimiz

Müşteri Deneyimleri

Müşterilerimiz en büyük destekçilerimiz. Onların istekleriyle gelişiyor, onların dostluklarıyla mutlu oluyoruz. İşte onlardan birkaçı…

“Aklımda birden fazla web sitesi fikri varken Karageyik ile bir şekilde yolum kesişti, bu yüzden kendimi çok şanslı hissediyorum. Ne zaman ihtiyaç duysam yanımda oldu. Geliştirme ve güncelleme taleplerime çok hızlı cevap verdi. İsteyip dönüş alamadığım hiçbir şey olmadı :)”

Reha Ruhavioğlu
Reha Ruhavioğlu
Raporlar.Org Kurucusu

“Karageyik’le ne mutlu ki çalıştık. Bu işlerde alışık olmadığımız derecede kaliteli ve verimli bir iletişim kurduk, sağlıklı bir güven sağladık. Ferşat Bey iş üzerindeyken şaşırtıcı bir sabır, anlayışlılık ve yaratıcılık gösteriyor. Yine Karageyik’in piyasadaki emsallerine nispeten alışıldık dışı bir hızla çalıştığını rahatlıkla söyleyebilirim. İstediğimiz her şey çok kısa süre içerisinde taleplerimize uygun bir şekilde gerçekleştirildi. Beklemediğimiz derecede memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.”

Emre Berber
Emre Berber
Hak İnisiyatifi GYK Üyesi

“Yüksek düzeyedeki mesleki sorumluluk anlayışından, yaratıcı, paylaşımcı, dayanışmacı profesyonel mesai yaklaşımdan ötürü Karageyik Dijital Üretim Ajansı’na ve ajansın seçkin yöneticilerinden Ferşat Özçelik’e, şahsım, site çalışanlarımız ile nitelikli ve verimli hizmet alan okurlarımız adına çok teşekkür ediyor, başarılar, kolaylıklar diliyorum…”

Günay Aslan
Günay Aslan
Nupel.Net Sahibi & Genel Yayın Yönetmeni

“Tavsiye üzerine Karageyik Dijital Üretim Ajansı ile çalışmaya başladık. Alışılagelmiş hizmetlerden çok farklı olarak büyük bir özveriyle çok farklı fikirlere imza attılar. Başarılı sonuçlara ulaşmamızda önemli katkılar sağladılar. Kendilerine çok teşekkür ederiz…”

Emine Keskin
Emine Keskin
Wv Operasyon Dep.

Bültenimiz sizleri mutlu edebilir

Kampanyalarımızı kaçırmamak, blog yazılarımızdan haberdar olarak faydalı bilgiler edinmek isterseniz, ücretsiz bültenimize abone olabilirsiniz.